Global4net wdrożyło Magento dla Manufactured Culture

01.09.2014 Angelika Siczek

W sierpniu zakończyliśmy kolejne wdrożenie sklepu internetowego Magento, tym razem przeznaczonego na rynek Wielkiej Brytanii. Manufacured Culture to sklep z produktami do dekoracji wnętrz zaprojektowanymi przez topowych projektantów. Global4net wykonało kompleksowy projekt funkcjonalny, projekt graficzny oraz wdrożenie sklepu. Efekty naszych prac można zobaczyć pod linkiem www.manufacturedculture.com

wdrożenie manufacturedculture

W procesie wdrożenia wykorzystaliśmy Lean User Experience. Poprzez weryfikację wielu wersji sklepu dobraliśmy najlepsze rozwiązania, tak aby użytkownicy nie mieli problemów z obsługą sklepu, jednocześnie konieczne było spełnienie głównego wymagania klienta zachowania maksimum prostoty i eleganckiego wyglądu. Przy wdrożeniu wykorzystaliśmy responsive web design, tak aby zachować poprawność wyświetlania również na tabletach oraz urządzeniach mobilnych.

Sklep Manufactured Culture jest dynamicznie rozwijającym się start-upem. Mamy nadzieję, że już wkrótce stanie się rozpoznawalną na rynku brytyjskim marką.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: