Global4Net wdrożyło Magento dla Meble88

29.01.2015 Angelika Siczek

Global4Net firma specjalizująca się we wdrożeniach zaawansowanych rozwiązań e-commerce uruchomiła niedawno dla Meble88 nową odsłonę sklepu internetowego. Meble88 to marka salonów meblowych zlokalizowanych w województwie dolnośląskim. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania informacją oraz obserwacjom światowych trendów firma sukcesywnie rozwija sieć salonów sprzedaży. Do realizacji projektu zdecydowano się na wdrożenie platformy Magento.

meble88 grafika

Zespół Global4Net rozpoczął pracę od przygotowania projektu funkcjonalnego. Na podstawie klikalnych prototypów oraz przy aktywnym współudziale zespołu Meble88 przygotowaliśmy ostateczny kształt projektu funkcjonalnego serwisu. W kolejnym etapie specjaliści Global4Net przygotowali propozycje szaty graficznej. Po ostatecznym zaakceptowaniu wyglądu strony głównej, stworzyliśmy projekty graficzne dla wszystkich kluczowych podstron. Następnie projekt został pocięty i zakodowany.

W ramach przeprowadzonych prac koncepcyjnych okazało się, iż wielu użytkowników chciałoby zobaczyć jak wybrane meble wyglądają już w gotowych zestawieniach i ewentualnie na tej bazie dobierać asortyment do swoich potrzeb. W związku z powyższym przygotowaliśmy specjalny moduł aranżacji, pozwalający na przejście do produktów bezpośrednio z wizualizacji danego pomieszczenia.

meble88 aranzacje1

Po kliknięciu w link umieszczony na odpowiednich produktach użytkownik ma możliwość podejrzenia jego ceny i przejścia bezpośrednio do karty produktu.

meble88 aranzacje2

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: