Global4Net wdrożyło Magento dla Rotom Polska

18.06.2013 Angelika Siczek

Tym razem na wdrożenia oprogramowania Magento jako podstawy swojej platformy ecommerce zdecydował się jeden z największych producentów palet drewnianych w Europie firma Rotom. To kolejna już firma po polskim oddziale Castoramy czy dystrybutorze kabli firmie TIM S.A. która wiąże swoją sprzedaż internetową z platformą Magento.

wdrożenie rotom polska

Wdrożenie które stanęło przed zespołem Global4Net okazało się wspaniałym wyzwaniem. Na ten moment wdrożonych jest sześć sklepów internetowych na poszczególne kraje Unii Europejskiej na które odbywa się sprzedaż. Do końca roku powstaną kolejne cztery. Każdy kraj to osobne sposoby płatności, metody dostawy oraz odmienne wyzwania programistyczne. Zapraszamy do zapoznania się z nowym sklepem Magento pod domeną rotomshop.pl gdzie znajduje się polska wersja sklepu internetowego.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: