Pierwsze w Polsce MeetUp Magento

05.07.2014 Angelika Siczek
koniec wsparcia akeneo 4.0 i nowości w wersji 5.0

23 czerwca w hotelu Mercure w Warszawie z inicjatywy firmy Snowdog po raz pierwszy w Polsce odbyło się spotkanie MeetUp Magento. MeetUp Magento to cykle spotkań lokalnych społeczności mających pomóc w nadadniu kierunku rozwoju platformy. Wśród zaproszonych znalazło się kilkanaście agencji z Polski szczególnie liczących się i związanych z wdrożeniami Magento w Polsce oraz na świecie. W spotkaniu uczestniczyli między innymi firma Creativestyle z Krakowa, Snowdog z Poznania, Global4Net z Wrocławia, Bold Agency z Krakowa czy Emagenio z Opola. Nie zabrakło również akcentów międzynarodowych, na spotkaniu obecny był przedstawiciel firmy Goodahead z Ukrainy.

Na spotkaniu poruszone zostało wiele zagadnień dotyczących rynku Magento w Polsce. Prelegenci przedstawili serię prezentacji dotyczących rozmaitych zagadnień od tematyki niewykorzystanego potencjału społeczności Magento na rynku Polskim, która to wydaje się być dużo słabiej zorganizowana niż winnych krajach np. Europy Zachodniej po zwiększanie konwersji w sklepach internetowych z użyciem płatności PayPal. Spotkanie było również okazją do zapowiedzi międzynarodowego konkursu “Agency of the year – 2014”.

 

Pozostaje zatem tylko wyrazić nadzieję, iż powyższe spotkanie będzie tylko pierwszym, a społeczność Magento w Polsce zacznie wspierać się w dużo większym stopniu, niż miało to miejsce do tej pory z korzyścią dla nas wszystkich – firm wdrażających jak i samych sprzedawców.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: