Responsywny sklep Magento – Smartandroid

11.07.2013 Angelika Siczek
koniec wsparcia akeneo 4.0 i nowości w wersji 5.0

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się sklepy responsywne – dopasowujące się do rozdzielczości urządzenia używanego przez danego użytkownika, w zależności czy dysponuje on tabletem czy też urządzeniem mobilnym. Wiele mówi się również o tym, iż Google będzie wyróżniać sklepy internetowe dostosowane do nowych standardów poprzez premiowania ich pozycji w wynikach wyszukiwania. W związku z powyższym podążając za nowymi  standardami zespół Global4Net wdrożył sklep internetowy Smartandroid (smartandroid.pl) przystosowując go zarazem do nowych standardów.

Szata graficzna nawiązuje do kolorystyki systemu Android, na który w głównej mierze przeznaczony jest asortyment sklepu. Nawigacja została dostosowana do potrzeb użytkowników. Prosty podział kategorii, a także możliwość filtrowania produktów po cenie czy rodzaju procesora ma jak najbardziej uprościć potencjalnym klientom zakupy w sklepie internetowym.

Wybór dostępnych opcji – jak np. koloru bezpośrednio na karcie produktu minimalizuje konieczność poszukiwań przez użytkownika interesującego wariantu urządzenia. Dodatkowo zamieszczone przy urządzeniach filmy oraz opisy punktowe pozawalają na lepsze poznanie sprzedawanych urządzeń, a zaimplementowany czat ułatwia komunikację z obsługą sklepu. Mam nadzieję, iż nasze nowe wdrożenie platformy Magento przypadnie do gustu przyszłym klientom nowo powstałego sklepu.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: