Zefiryn Tora z Neonet CIO Roku 2019

12.12.2019 Angelika Siczek

Po fantastycznym konkursie CIO Roku jury ujawniło swój werdykt: Zefiryn Tora, CIO w Neonet SA, został CIO Roku 2019. Global4Net współpracuje z Neonet już od 4 lat, uczestnicząc w procesach tworzenia ecommerce i transformacji chmurowej firmy Neonet. Określenie tych rozwiązań jako istotnych dla przewagi konkurencyjnej firmy jest również dla nas ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem.

Zefiryn Tora dokonał brawurowej transformacji chmurowej w Neonet. Jej wynikiem jest uzyskanie i realizacja możliwości dynamicznego rozwoju części e-commerce’owej firmy. Wymagało to odważnego i pragmatycznego przeprowadzenia firmy do chmury publicznej, wraz z towarzyszącą zmiana organizacyjną i kompetencyjną oraz uruchomieniem w nowym ekosystemie technologii, która w świecie e-commerce wypracowuje dla firmy wymierną i istotną przewagę konkurencyjną.

Więcej można przeczytać na stronie: https://www.computerworld.pl/news/Zefiryn-Tora-CIO-Roku-2019,417042.html

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: