Global4Net wdrożyło nowy serwis InspiredBy

28.05.2015 Angelika Siczek

Global4Net firma specjalizująca się we wdrożeniach zaawansowanych rozwiązań e-commerce wdrożyła serwis skupiający polskie gwiazdy. Fani mają możliwość kupienia produktów sygnowanych przez takie nazwiska jak Kasia Tusk, Ewa Chodakowska czy Charlize Mystery.

Nowy serwis wyróżnia się nowoczesnym designem przygotowanym z użyciem Responsive Web Design, a także specjalnie zoptymalizowaną ścieżką zakupową. Zespół Global4Net wdrożył między innymi płatności subskrypcyjne, pozwalające na cykliczny zakup przez fanów pudełek sygnowaych i przygotowywanych przez znane gwiazdy.

 

Celem projektu było stworzenie unikalnego w internecie miejsca, które pozwoliłoby przybliżyć fanom ich idoli oraz dać poczucie wyjątkowości. Prace związane z wdrożeniem projektu oraz przygotowaniem dedykowanego moduł płatności subskrypcyjnych zostały zrealizowane w metodologii SCRUM oraz poprzedzone analizą potrzeb projektu.

 

InspiredBy to projekt unikatowy w skali polskiego internetu projekt, wymagający nieszablonowego podejścia oraz odpowiedniej wiedzy i zaplecza.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: