Global4Net wyróżnione w rankingu Gazele Biznesu

08.02.2023 Angelika Siczek
gazele biznesu dyplom

Nasza firma została wyróżniona w rankingu Gazele Biznesu jako jedno z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. W województwie dolnośląskim firma zajmuje 15 pozycję, a na poziomie krajowym 138.

Ranking Gazele Biznesu to prestiżowa lista najszybciej rozwijających się firm w Polsce, opracowana przez redakcję miesięcznika „Puls Biznesu”. Jest on uważany za jeden z najbardziej wiarygodnych i rzetelnych w kraju, uwzględniając wiele czynników, takich jak wzrost dochodów, rentowność i stabilność finansowa.

Wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu jest dla nas ogromnym sukcesem. Cieszymy się, że nasza praca i zaangażowanie zostały docenione przez ekspertów. Będziemy nadal pracować nad rozwojem firmy by dostarczać jeszcze lepszą jakość usług naszym klientom.

Warto zauważyć, że wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu to nie tylko prestiż dla firmy, ale również atrakcyjność dla potencjalnych partnerów biznesowych. Jest to również dodatkowa motywacja dla naszych pracowników, którzy codziennie wspomagają rozwój firmy. Zdobycie wyróżnienia w rankingu Gazele Biznesu jest dla nas potwierdzeniem naszej wysokiej pozycji na rynku i dowodem jakości świadczonych usług.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: