Gorillasports

09.02.2018 Angelika Siczek

GorillaSports to sklep internetowy z artykułami sportowymi działający do tej pory na terenie Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Od niedawna jego asortyment dostępny jest również dla polskich klientów. Przy wdrożeniu polskiej wersji sklepu zdecydowano się platformę Magento. Efekty prac można zobaczyć na stronie gorillasports.pl

Firma Global4Net oprócz kompleksowej realizacji makiety, szaty graficznej oraz implementacji platformy Magento zajęła się też integracją wysyłki zamówień do sklepu Niemieckiego oraz automatyzacją procesów wystawiania aukcji na Allegro czy też generowania listów przewozowych. Wprowadzono również wiele udogodnień dla klientów nastawionych pod kątem usability i obsługi sklepu przez klientów. W tym celu dodano między innymi możliwość przeglądania zawartości kategorii bez przeładowania strony oraz pojawiające się okienka z informacjami mającymi wspomóc nawigację w sklepie.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: