Global4Net sponsorem Meet Magento Poland 2018

29.06.2018 Angelika Siczek

Firma Global4Net została oficjalnym sposnorem Meet Magento Poland 2018 będącą serią międzynarodowych konferencji skupionych na biznesie, eCommerce, platformie Magento oraz ich społeczności, poruszającą wszystkie zagadnienia związane z sprzedażą w Internecie. Global4Net od kilku lat aktywnie wspiera społeczność skupioną wokół Magento.

Meet Magento Poland 2018

Program Meet Magento Poland 2018

Wykłady i prelekcje

W tym roku w programie Meet Magento Poland 2018 znajdziecie ponad 30 inspirujących prezentacji oraz 5 warsztatów tematycznych poszerzających waszą wiedzę. To dwa dni ciekawych dyskusji oraz wymiany wiedzy z najlepszymi w branży. Specjalnie na tą okazję nasz CTO Adrian Chojnicki przygotuje prezentację techniczną o integracji Magento z asystentem głosowym jak np. Amazon Alexa czy Syri znana z urządzeń firmy Apple. Możliwość odpytywania urządzeń głosowych choćby o zamówienia złożone w sklepie to niewątpliwie przyszłość i jeden z bardziej gorących tematów w ecommerce.

Akademia Ecommerce Managera

W ramach Meet Magento już po raz drugi odbędzie się specjalny cykl wykładów Akademia Ecommerce Managera. Cykl ma pokazać jak elastycznym i ciekawym systemem jest Magento i bazuje przede wszystkim na wiedzy praktycznej. Poprzednia edycja cyklu cieszyła się niezwykle dużym powodzeniem wśród Ecommerce Managerów. W tym roku nasz CEO Andrzej Szylar poprowadzi blok związany z Zarządzaniem asortymentem i indywidualnymi cennikami.

Lokalizacja Meet Magento Poland 2018

Miejsce wydarzenia

Meet Magento 2018 odbywa się w niezwykłym miejscu pod Krakowem jakim jest Alvernia Planet, spektakularne miejsce złożone z 13 kopuł i ponad 17 tys m2 powierzchni. To futurystyczne miejsce, które wnętrza wzorowane są na wnętrzach znanych z filmów o statkach kosmicznych przeniesienie uczestników w zupełnie inny wymiar i pokreśli nowoczesność platformy. To miejsce, które naprawdę warto odwiedzić, a Meet Magento jest do tego świetną okazją!

Meet Magento Alvernia

Spotkajmy się na Meet Magento

Jako Srebrny Sponsor firma Global4Net będzie miała również swoje stoisko na wydarzeniu, chętnie spotkamy się z zainteresowanymi i porozmawiamy o Magento oraz o tym jak skutecznie wdrażać i rozwijać platformę, tak aby zapewnić jak największą eleastyczność i skalowalność.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: