Ministerstwo Gadżetów oraz Global4Net razem w e-commerce

10.03.2016 Angelika Siczek

Firma Ministerstwo Gadżetów s.c. powstała po kilkuletnich przygotowaniach w roku 2006. Założyciele firmy poznali świat niesamowitych produktów i gadżetów pracując przez długi czas dla zachodnio-europejskich liderów tej branży. Za wdrożenie nowego sklepu internetowego odpowiada Global4Net.Ministerstwo Gadżetów

System eCommerce przygotowany dla Ministerstwa Gadżetów posiada szereg rozwiązań pro sprzedażowych. Wśród nich na usługę zasługuje Wyszukiwarka prezentów, pomagająca w doborze produktów na konkretne okazje lub dla konkretnych typów osób. Wdrożony został także autorski system generowania list magazynowych, pozwalający w łatwy sposób zgrupować produkty według przypisania do konkretnego regału magazynowego.

 

Nowy system został zintegrowany z oprogramowaniem Subiekt, ułatwiając kontrolę nad stanami magazynowymi, fakturowanie oraz zarządzanie ofertą produktową.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: