Mojekrzesla.pl – kolejne wdrożenie na Magento 2

23.02.2018 Angelika Siczek

Mojekrzesla.pl to kolejny serwis, który zdecydował się na wdrożenie Magento 2. Serwis jest liderem na rynku wyposażenia biura, w specjalizacji, jaką jest dostarczanie krzeseł biurowych.

global4net mojekrzesla magento

Największym wyzwaniem przy wdrożeniu projektu było wdrożenie konfiguratorów pozwalających na wybór produktu użytkownikowi, ale co równie ważne łatwe tworzenie nowych produktów w oparciu o posiadane informacje o wzorach tkanin czy sposobach wykończenia.

W tym celu konieczne było stworzenie nowego typu produktu dla Magento. Ponadto wykonane zostały liczne modyfikacje mające na celu uproszczenie ścieżki zakupowej dla użytkownika oraz spełnienie wymogów współpracy z jednostkami administracyjnymi.

Nowy oparty na Magento 2 serwis jest odpowiedzią firmy na rosnące potrzeby biznesowe. Nowa platforma ma również za zadanie obsługę zwiększonego ruchu podczas peaków sprzedażowych.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: