Neonet.pl najszybciej rozwijającym się sklepem ze sprzętem RTV i AGD

16.01.2018 Angelika Siczek

Współpraca z Global4Net dała efekt w postaci uzyskania czołowych miejsc w ogólnopolskich rankingach. Według badań segmentu RTV/AGD przeprowadzonych przez Gemius/PBI i opublikowanych przez Wirtualnemedia.pl sklep Neonet.pl jest jednym z dwóch najszybciej rozwijających się sklepów w branży osiągając ponad dwukrotny wzrost zasięgu.

global4net neonet

Zgodnie z danymi podawanymi przez Wirtualnemedia zasięg Neonet.pl prawie się podwoił i wzrósł z 4,5 do 8,8 procenta. Równocześnie serwis w ciągu tylko jednego miesiąca września zyskał 6,07 mln odsłon (52,2 proc. w górę) w stosunku do tego samego okresu rok wcześniej.

Jak podają badania w listopadzie 2017 roku liczba odsłon wzrosła do ponad 17,71 mln a liczba użytkowników osiągnęła blisko 2,5 miliona, co daje serwisowi piąte miejsce pod względem największego ruchu wśród sklepów internetowych ze sprzętem RTV i AGD.

W badaniu wymieniony jest również jeden z naszych nowych klientów sklep Neo24.pl (303,9 tys. odsłon i 1,57 mln odsłon), który mamy nadzieję już wkrótce również znajdzie się w TOP10 swojej branży.

Gratulujemy sukcesu naszym Klientom! Jednocześnie jesteśmy dumni, iż możemy zapewnić im najlepsze rozwiązania i jakość obsługi, pozwalającą na realizację założonych celów oraz bezawaryjną obsługę również podczas znacznego zwiększenia ruchu.

Więcej na temat raportu można znaleźć na stronie Wirtualnemedia.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: