Global4Net przejmuje opiekę techniczną nad Blue Shadow

22.06.2018 Angelika Siczek

Miło nam poinformować, iż Global4Net przejęło opiekę techniczną nad witryną marki Blue Shadow. Blue Shadow to polska marka modowa, której początki sięgają roku 2003. Obecnie firma posiada 16 sklepów stacjonarnych. Podstawowym celem projektu jest zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości działania internetowego kanału sprzedaży marki Blue Shadow.

Audyt i analiza systemu

W ramach pierwszego etapu zespół Global4Net dokonał przeglądu obecnych systemów wykorzystywanych przez klienta pod kątem bezpieczeństwa, wydajności oraz jakości kodu źródłowego. Kolejno wprowadzono poprawki i zapewniono SLA dla systemu sprzedaży. Za gwarancję zachowania przyjętych parametrów obsługi sklepu odpowiada dział utrzymania Global4Net, która niemal natychmiast reaguje na wszelkie krytyczne problemy występujące w aplikacji. Global4Net wesprze klienta także na poziomie optymalizacji i rozwoju samej aplikacji.

O przejęciu zdecydowało w głównej mierze doświadczenie firmy Global4Net, która wdrożyła i rozwija ponad 50 sklepów opartych na platformie Magento zarówno dla Polskich jak i zagranicznych klientów

Bezpieczeństwo i ciągłość działania

Przejęcie i utrzymanie internetowego kanału sprzedaży firmy  Blue Shadow przez Global4Net umożliwiło zapewnienie ciągłości działania i bezpieczeństwa biznesu. W  ramach usługi klient otrzymuje zarówno możliwość dalszego rozwoju aplikacji, jak i opcję korzystania z szerokich kompetencji zespołu firmy, w skład którego wchodzą m.in. project managerzy, ux designerzy, frontend developerzy, webmasterzy i programiści.

Migracje do platformy Magento

Global4Net przeprowadza migrację serwisów e-commerce do systemu Magento z dowolnej platformy. Proces zawsze poprzedza szczegółowa analiza, mająca na celu identyfikację potencjalnych ryzyk oraz przygotowanie planu migracji. Po migracji całość poddawana jest testom przeniesionych funkcji oraz zgodności danych. Sama operacja przebiega w sposób niezauważalny dla użytkowników końcowych łącznie z zachowaniem haseł, historii zamówień oraz wszelkich danych niezbędnych do obsługi procesu sprzedażowego.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: