Zegarownia.pl najlepszym sklepem w rankingu Opineo

13.10.2021 Mateusz Rabiega

Według najnowszego rankingu Opineo, “Najlepsze sklepy internetowe 2021” sklep Zegarownia.pl zajął pierwsze miejsce w kategorii „Zegarki i Biżuteria”. Warszawski sprzedawca luksusowych i klasycznych zegarków zdołał uzyskać najwyższy współczynnik średnich ocen (aż 4.95/5) od zadowolonych klientów.

Sklep internetowy Zegarownia.pl w roku 2021 zdobył 4426 nowych opinii od klientów i całkowicie uzbierał 14150 recenzji dotyczącej oferty i działania witryny.

Ranking Opineo: Zegarownia pierwsza po pandemii

Pomimo spadku sprzedaży i zainteresowania klientów segmentem dóbr luksusowych w trakcie pandemii, liderzy rynku nadal cieszą się zaufaniem kupujących. W tym roku Zegarownia była najlepsza spośród najbardziej efektywnych marek, a konkurencja była trudna. Jak pokazuje ranking Opineo, Zegarownia wyprzedziła witrynę Zegarek.net, która pomimo dłuższego stażu i silnej pozycji na rynku nie zdołała w tym roku odebrać Lauru najlepszego sklepu naszemu klientowi. Na trzecim miejscu znalazł się eCommerce Plantwear.pl, którego oferta składa się z zegarków i akcesoriów wykonanych z drewna i kamienia.

Pierwsze trzy miejsca w kategorii Zegarki i Biżuteria. Kolejno, zwycięzca raportu Opineo 2021 to Zegarownia.pl potem Zegarek.net i na trzecim miejscu Planwear.pl

Jak działa ranking Opineo?

Klienci wchodzący na wybraną stronę internetową, po zrealizowaniu zakupów, wystawiają swoją opinię w serwisie Opineo.pl. W swoich recenzjach konsumenci biorą pod uwagę: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta i jakość zapakowania przesyłki. Zaznaczają również, czy poleciliby dany sklep swoim znajomym. Dzięki tym recenzjom możliwe było przygotowanie rankingu i nagrodzenia najlepszych sklepów Laurem Opineo.

Co oprócz rankingu znajdziesz w raporcie?

Ranking Opineo to nie tylko spis zwycięzców tegorocznych Laurów, takich jak Zegarownia. To również materiały mówiące o tym jak wykorzystać potencjał internetowych płatności i jak zbudować stabilny przychód w oparciu o subskrypcję. O ważności roli zagadnień internetowego handlu, takich jak omni-commerce i podejście omnichannel pisaliśmy na naszym blogu.

To właśnie dzięki wiedzy i umiejętnościom pomagamy naszym klientom osiągać sukcesy komercyjne i uznanie na rynku eCommerce. Przykład Zegarowni pokazuje, że dobry model biznesowy w połączeniu z wysokimi jakościowo technologiami jest kluczowy w budowaniu sklepu. Dzięki temu eCommerce spełnia wszystkie oczekiwania klientów.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: