Zespół Global4Net nominowany do nagród Mobile Trends Awards 2020

08.03.2021 Angelika Siczek
mobile trends awards nomination global4net

Mobile Trends Awards to coroczny konkurs, w którym nagradzane są najlepsze rozwiązania branży mobilnej. Już od 10 lat Kapituła Konkursowa składająca się z ekspertów związanych z branżą mobile przyznaje statuetki firmom, które z sukcesem wdrażają mobilne technologie w swoich projektach. Swój głos oddać mogą także internauci. W tym roku, razem z firmą NEONET, zdobyliśmy nominację w kategorii “Serwis lub portal mobilny/RWD”.

Dla NEONET wdrożyliśmy sklep internetowy oparty na technologii PWA, która jest łatwa i szybka we wdrożeniu, dopasowana do każdego urządzenia mobilnego i łatwo dostępna dla użytkowników, dzięki czemu klient chętniej i szybciej jest w stanie dokonać zakupu.

Dodatkowo, strona ma zdecydowanie lepszą widoczność w wyszukiwarkach, a użytkownicy mogą z niej korzystać nawet będąc offline.

Ta nominacja jest wyróżnieniem za naszą pracę, dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy, a nominowanym i laureatom serdecznie gratulujemy.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: