Zarządzanie recenzjami

25.08.2012 Angelika Siczek
koniec wsparcia akeneo 4.0 i nowości w wersji 5.0

System Magento pozwala na elastyczne zarządzanie recenzjami oraz ocenami klientów. Zarządzanie ocenami możliwe jest poprzez panel administracyjny w zakładce Katalog -> Recenzje i oceny -> Zarządzaj ocenami.

Celem utworzenia nowej opcji oceny należy kliknąć w przycisk Dodaj nową ocenę, a następnie wypełnić dane formularza. Domyślna wartość to inaczej nazwa dla danej oceny. Dla każdego widoku sklepu (wersji językowej) oczywiście można utworzyć unikalną nazwę oceny. Można również ustawić widoczność danej oceny. Po skończonej edycji klikamy przycisk zapisz ocenę. Magento umożliwia dodanie nam kilku ocen, przez co klient może oceniać produkt nie tylko ogólnie lecz również poszczególne jego elementy przykładowo jakość czy też zgodność wykonania z opisem.

Magento posiada również system recenzji. Recenzje te nie będą wyświetlane do momentu zaakceptowania ich przez administratora. Opcje dodawania recenzji dostępne są w panelu administracyjnym w zakładce Katalog -> Recenzje i oceny -> Recenzje klientów -> Wszystkie recenzje.

Cyfrowe newsy / Bądź na bieżąco

Od początku 2022 roku wchodzimy w skład Unity Group. Teraz zapisując się do naszego newslettera, będziesz na bieżąco z informacjami całej naszej organizacji.

  Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera przez Unity S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  *Wymagane

  Andrzej-kurs-programowania

  Andrzej Szylar

  Chief Executive Officer

  E-mail:

  andrzej.szylar@unitygroup.com
  Magda2

  Magdalena Paczyńska-Kamienik

  HR Manager

  E-mail:

  magdalena.paczynska@unitygroup.com
  Aleksandra

  Aleksandra Bielawska-Clegg

  HR Business Partner

  E-mail:

  Michal

  Michał Duława

  New Business Developer

  E-mail:

  Katarzyna

  Katarzyna Zajchowska

  Marketing Partner

  E-mail: